Про скликання сьомої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання

ГОЛОВИ КІРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

від 21  листопада  2016 року                                                                   №  96-р

Про скликання сьомої сесії

Кіровської районної у м. Кіровограді

ради сьомого скликання

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39, 60 Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання:

1. Скликати сьому сесію Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання 19 грудня 2016 року о 14.00 у приміщенні Кіровоградської міської ради (кім. 215).

2. На розгляд сьомої сесії районної у місті ради внести такі питання:

2.1. Про депутатські запити.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.2. Про районний у місті бюджет на 2017 рік.

Доповідає Поповкіна І.В. – начальник фінансового відділу районної у місті ради.

2.3. Про Програму фінансової підтримки квартальних комітетів Фортечного району м. Кропивницького.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.4. Про перспективний план роботи Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання на 2017 рік.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.5. Про умови оплати праці голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради Кришка О.В. у 2016 році.

Доповідає Біленький В.М. – завідувач бухгалтерсько-господарського відділу виконкому – головний бухгалтер.

2.6. Про надання дозволу на використання коштів у 2017 році.

2.7. Про затвердження списку присяжних Кіровського районного суду місті Кіровограда.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.8. Про звіт начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради про свою діяльність.

Доповідає Бринза М.А. – начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

2.9. Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда.

Доповідає Бердніков О.А. - заступник начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда .

2.10. Про зміну назви Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету.

2.11. Різне.

3. На сесію запросити голову Ленінської районної у м. Кіровограді ради, секретаря  Новенської  селищної   ради,  керівника Кіровоградської місцевої прокуратури, керівників виконавчих органів районної у місті ради, членів виконавчого комітету районної у місті ради.

4. Організаційну роботу з підготовки сьомої сесії районної у місті ради покласти на організаційний відділ  виконавчого комітету (Лавренюк).

5. Затвердити календарний план основних заходів з підготовки та проведення сьомої сесії районної у місті ради сьомого скликання (додається).

6. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної у місті ради:

від 10 жовтня 2016 року № 88 – р «Про скликання шостої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання»;

від 13 жовтня 2016 року № 90 – р «Про внесення доповнень до розпорядження голови районної у місті ради від 10 жовтня 2016 року №88 – р»;

від 02 листопада 2016 року №92 – р «Про внесення змін до розпорядження голови районної у місті ради від 10 жовтня 2016 року № 88 – р».

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                                     О. Кришко