Про скликання другого пленарного засідання другої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання

ГОЛОВИ КІРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

від  03  лютого 2016 року                                                                         № 9-р

Про скликання другого пленарного

засідання  другої сесії Кіровської

районної у м. Кіровограді

ради сьомого скликання

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 37, 57 Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради шостого скликання:

1. Скликати друге пленарне засідання другої  сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання 03 березня 2016 року о 10.00 у приміщенні Кіровоградської міської ради (кім. 426)

2. На розгляд другого пленарного засідання другої  сесії районної у місті ради внести такі питання:

2.1. Про депутатські запити.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.2. Про затвердження Положення про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей – інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.3. Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей – інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.4. Про призначення директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей – інвалідів Кіровської районної у  м. Кіровограді ради».

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.5. Про звільнення Волкової Р.В.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.6. Про затвердження на посаді керуючого справами виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.7. Про затвердження Регламенту Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. -  голова районної у місті ради.

2.8. Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за 2015 рік.

Доповідає Поповкіна І.В. – начальник  фінансового відділу районної у місті ради.

2.9. Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 25 грудня 2015 року №19 «Про районний у місті бюджет на 2016 рік».

2.10. Про перспективний план роботи Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання на 2016 рік.

Доповідає Кришко О.В. -  голова районної у місті ради.

2.11. Про затвердження Положення про помічника-консультанта та опису посвідчення помічника- консультанта депутата Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. -  голова районної у місті ради.

2.12. Про  затвердження  Положення   про   порядок   подання  та  розгляду електронних петицій у виконавчих органах Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.13. Про внесення змін у додаток до рішення районної у місті ради  від 22 лютого 2011 року № 40 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

Доповідає Кришко О.В. -  голова районної у місті ради.

2.14. Про затвердження Графіка прийому виборців депутатами Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.15. Про умови оплати праці голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради Кришка О.В. у 2016 році.

Доповідає Біленький В.М. – завідувач бухгалтерсько-господарського відділу виконкому – головний бухгалтер.

2.16. Про надання дозволу на використання коштів на 2016 рік.

2.17. Про затвердження пропозицій міському голові м. Кіровограда щодо перейменування Кіровського району  м. Кіровограда.

2.18. Різне.

3. На сесію запросити голову Ленінської районної у м.Кіровограді ради, голову   Новенської  селищної   ради,  керівника Кіровоградської місцевої прокуратури, керівників виконавчих органів районної у місті ради, членів виконавчого комітету районної у місті ради.

4. Організаційну роботу з підготовки другого пленарного засідання другої сесії районної у місті ради покласти на організаційний відділ  виконавчого комітету районної у місті ради (Лавренюк).

5. Затвердити календарний план основних заходів з підготовки та проведення другого пленарного засідання другої сесії районної у місті ради сьомого скликання (додається).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                         О. Кришко