Про скликання третього пленарного засідання другої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання

ГОЛОВИ КІРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

від  14  березня 2016 року                                                                        № 27-р

Про скликання третього пленарного

засідання другої сесії Кіровської

районної у м. Кіровограді

ради сьомого скликання

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39, 62 Регламенту Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання:

1. Скликати третє пленарне засідання другої сесії Кіровської районної у   м. Кіровограді ради сьомого скликання 17 березня 2015 року о 14.00 у приміщенні Кіровоградської міської ради (кім.215).

2. На розгляд третього пленарного засідання другої сесії районної у місті ради внести такі питання:

2.1. Про депутатські запити.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.2. Про затвердження Положення про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей – інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.3. Про звільнення Волкової Р.В.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.4. Про затвердження на посаді керуючого справами виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.5. Про перспективний план роботи Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання на 2016 рік.

Доповідає Кришко О.В. -  голова районної у місті ради.

2.6. Про затвердження Положення про помічника-консультанта та опису посвідчення помічника- консультанта депутата Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. -  голова районної у місті ради.

2.7. Про  затвердження  Положення   про   порядок   подання  та  розгляду електронних петицій у виконавчих органах Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

2.8. Про затвердження Графіка прийому виборців депутатами Кіровської

районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.9. Про умови оплати праці голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради Кришка О.В. у 2016 році.

Доповідає Біленький В.М. – завідувач бухгалтерсько-господарського відділу виконкому – головний бухгалтер.

2.10. Про надання дозволу на використання коштів на 2016 рік.

2.11. Про дострокове припинення повноважень депутата Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.12. Про Програму фінансової підтримки квартальних комітетів Кіровського району м. Кіровограда на 2016 рік.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.13. Про затвердження Положення про Погоджувальну раду Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.14. Про звернення депутатів Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання щодо відставки уряду під керівництвом А.Яценюка.

Доповідає Чабаненко С.В. – депутат Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання.

2.15. Різне.

3. На третє пленарне засідання другої сесії районної у місті ради запросити голову Ленінської районної у м.Кіровограді ради, голову Новенської селищної ради, керівника Кіровоградської місцевої прокуратури, керівників виконавчих органів районної у місті ради.

4. Організаційну роботу з підготовки тертього пленарного засідання другої сесії районної у місті ради покласти на організаційний відділ  виконкому (Лавренюк).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                                О. Кришко