Про скликання шостої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання

ГОЛОВИ КІРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

від 10  жовтня 2016 року                                                                           №  88 - р

Про скликання шостої сесії

Кіровської районної у м. Кіровограді

ради сьомого скликання

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39, 60 Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання:

1. Скликати шосту сесію Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання 08 листопада 2016 року о 14.00 у приміщенні Кіровоградської міської ради (кім. 215).

2. На розгляд шостої сесії районної у місті ради внести такі питання:

2.1. Про депутатські запити.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.2. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.3. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Фортечного району м. Кропивницького, що підлягають приватизації  у 2016-2017 роках шляхом викупу.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.4. Про звіт голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради про свою діяльність.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.5. Про затвердження звіту про виконання районного у місті   бюджету за 9 місяців 2016 року.

Доповідає Поповкіна І.В. – начальник фінансового відділу районної у місті ради.

2.6. Про внесення змін до рішення районної  у місті ради від 25 грудня 2015 року № 19 «Про районний у місті бюджет на 2016 рік».

Доповідає Поповкіна І.В. – начальник фінансового відділу районної у місті ради.

2.7. Про внесення змін до структури  та загальної чисельності апарату Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Кіровської  районної у м. Кіровограді ради.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.8. Про обрання заступника голови  Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.9. Про роботу комунального закладу  «Центр соціальної реабілітації (денного  перебування) дітей-інвалідів Кіровської  районної у м. Кіровограді ради» за 9 місяців 2016 року.

Доповідає  Місюня Л.В. –  директор  комунального закладу  «Центр соціальної реабілітації (денного  перебування) дітей-інвалідів Кіровської  районної у м. Кіровограді ради».

2.10. Про внесення змін  до рішення районної у місті ради від 16 листопада 2015 року №259 «Про організацію харчування у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

2.11. Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

2.12. Про внесення змін до Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій у виконавчих органах Кіровської районної у м. Кіровограді ради і рішення, яким його затверджено.

Доповідає Новак О.Г. – завідувач загального відділу виконавчого комітету районної у місті ради.

2.13. Різне.

3. На сесію запросити голову Ленінської районної у м.Кіровограді ради, голову   Новенської  селищної   ради,  керівника Кіровоградської місцевої прокуратури, керівників виконавчих органів районної у місті ради, членів виконавчого комітету районної у місті ради.

4. Організаційну роботу з підготовки шостої сесії районної у місті ради покласти на організаційний відділ  виконавчого комітету (Лавренюк).

5. Затвердити календарний план основних заходів з підготовки та проведення шостої  сесії районної у місті ради сьомого скликання (додається).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                                     О. Кришкоv