Про скликання десятої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання

ГОЛОВИ ФОРТЕЧНОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДИ

від  10 лютого  2017 року                                                                           № 12 - р

Про скликання десятої сесії

Фортечної районної у

м. Кропивницькому

ради сьомого скликання

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39, 60 Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання:

1. Скликати десяту сесію Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання 17 березня 2017 року о 10.00 у приміщенні Кіровоградської міської ради (кім. 215).

2. На розгляд десятої сесії районної у місті ради внести такі питання:

2.1. Про депутатські запити.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.2. Про внесення змін до окремих рішень районної у місті ради.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.3. Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького в новій редакції та Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького.

Доповідає Бердніков О.А. - заступник начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда .

2.4. Про затвердження Положення про комунальний заклад «Центр  соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради».

Доповідає: Місюня Л.В. - директор комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей – інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

2.5. Про затвердження Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Доповідає Бринза М.А. – начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

2.6. Про перейменування фінансового відділу Кіровської районної у м. Кіровограді ради та затвердження Положення про фінансовий відділ Фортечної районної у м. Кропивницькому ради».

Доповідає Поповкіна І.В. – начальник  фінансового відділу районної у місті ради.

2.7. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Фортечної районної у м. Кропивницькому ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.8. Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за 2016 рік.

2.9. Про звіт начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської  районної у м. Кіровограді ради про свою діяльність.

2.10. Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда.

Доповідає Бердніков О.А. - заступник начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району                м. Кіровограда .

2.11. Про зняття з контролю окремих  рішень районної у місті  ради.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.12. Про внесення змін до рішення районної  у місті ради   від 23 грудня  2016 року № 84 «Про районний у місті  бюджет на 2017 рік».

2.13. Про внесення змін до Графіка прийому виборців депутатами Фортечної  районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання.

2.14. Різне.

3. На сесію запросити голову Ленінської районної у м.Кіровограді ради, голову   Новенської  селищної   ради,  керівника Кіровоградської місцевої прокуратури, керівників виконавчих органів районної у місті ради, членів виконавчого комітету районної у місті ради.

4. Організаційну роботу з підготовки десятої сесії районної у місті ради покласти на організаційний відділ  виконавчого комітету (Лавренюк).

5. Затвердити календарний план основних заходів з підготовки та проведення десятої сесії районної у місті ради сьомого скликання (додається).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                       О. Кришко