Про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за І півріччя 2018 року

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від «___» липня 2018 року                                                                           №____

Про роботу комунального закладу

«Центр соціальної реабілітації (денного

догляду) дітей з інвалідністю»

за І півріччя 2018 року

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» Місюні Л.В. про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за І півріччя 2018 року, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» Місюні Л.В. про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за І півріччя 2018 року взяти до уваги.

2

2. Роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за І півріччя 2018 року визнати задовільною.

3. Директору комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» Місюні Л.В. забезпечити виконання покладених на комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» повноважень у сфері соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

Місюня 34 63 36