Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за 6 місяців 2017 року

Проект

 

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від «___» червня 2017 року №____

 

 

Про роботу комунального закладу

«Центр соціальної реабілітації (денного

догляду) дітей з інвалідністю»

за 6 місяців 2017 року

 

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» Місюні Л.В. про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за 6 місяців 2017 року, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» Місюні Л.В. про роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за 6 місяців 2017 року взяти до уваги.

2. Роботу комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» за 6 місяців 2017 року визнати задовільною.

3. Директору комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» Місюні Л.В. забезпечити виконання покладених на комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» повноважень у сфері соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

 

 

 

Голова районної у місті ради О. Кришко

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада