pro-rezultati-roboti-viddilu-za-9-misyaciv-2020

Проєкт

ФОРТЕЧНА  РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ  РАДА

від " ____" листопада 2020 року                                                                 №____

Про результати роботи відділу

персоніфікованого обліку управління

соціального захисту населення

виконавчого комітету за 9 місяців 2020 року

Керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету В. ЗАКАБЛУКОВСЬКОГО про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2020 року, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету В. ЗАКАБЛУКОВСЬКОГО про результати роботи відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2020 року взяти до уваги.

2. Роботу відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету за 9 місяців 2020 року визнати задовільною.

3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету (ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ) продовжити реалізацію заходів, спрямованих на надання пільг та соціальних гарантій  громадянам відповідно до  чинного законодавства.

Заступник голови

районної у місті ради                                                                     Ірина ЖАРОВА

Олена КОВАЛЬ 37 12 93