Про призначення директора комунального підприємства «Парк культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня»

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

від „___” жовтня 2015 року                                                                 №______

Про призначення директора

комунального підприємства

«Парк культури і відпочинку

ім. 50-річчя Жовтня»

Керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 2 статті 23 КЗпП України, постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1993 року № 203 «Про застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, що є у державній власності»,  пунктом 5.5. розділу 5 Статуту комунального підприємства «Парк культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня», затвердженого рішенням виконавчого комітету Кіровської районної ради м. Кіровограда від 19 лютого 2002 року № 38, виконавчий комітет районної у місті ради:

В И Р І Ш И В:

1. ПРИЗНАЧИТИ ХОХА Дмитра Віталійовича з 02 жовтня 2015 року на посаду директора комунального підприємства «Парк культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня».

2. Голові районної у місті ради Горбовському С.В. укласти контракт з Хохом Д.В. строком на _____рік.

Підстава: заява Хоха Д.В.

Голова районної у місті ради                                                             С. Горбовський