Про погодження кандидатури директора комунального підприємства «Парк культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня» Фортечного району

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВННИЦЬКОМУ РАДА

Про погодження кандидатури

директора комунального

підприємства «Парк культури

і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня»

Фортечного району

Керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 5.5 розділу 5 Статуту комунального підприємства «Парк культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня» Фортечного району, затвердженого рішенням виконавчого комітету Кіровської районної ради м. Кіровограда від 19 лютого 2002 року № 38 (зі змінами), розглянувши подання голови районної у місті ради Кришка О.В., виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1.Погодити кандидатуру ЧИБІТЬКА Олександра Андрійовича для призначення на посаду директора комунального підприємства «Парк культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня» Фортечного району з 27 листопада 2017 року.

2.Голові районної у місті ради Кришку О.В.:

укласти контракт з Чибітьком О.А. строком на 5 років;

видати розпорядження про призначення Чибітька О.А. на посаду директора комунального підприємства «Парк культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня» Фортечного району.

Голова районної у місті ради О.Кришко

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

від „___” листопада 2017 року №______

Про звільнення Бєлова В.В.

Керуючись статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та у зв’язку із закінченням терміну дії контракту з керівником підприємства, що є у комунальній власності, від 27 червня 2005 року, укладеним між Кіровською районною у м. Кіровограді радою та Бєловим В.В., а також на підставі заяви Бєлова В.В. про звільнення за згодою сторін, виконавчий комітет районної у місті ради:

В И Р І Ш И В:

ЗВІЛЬНИТИ БЄЛОВА Віталія Віталійовича 21 листопада 2017 року з посади директора комунального підприємства «Парк культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня».

Голова районної у місті ради О. Кришко

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

Про затвердження нового складу

адміністративної комісії

при виконавчому комітеті

Фортечної районної у місті Кропивницькому ради

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 26 квітня 2017 року № 42 та у зв’язку з кадровими змінами, які відбулися у виконавчих органах районної у місті ради, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити новий склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 26 квітня 2017 року № 42 «Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради».

Голова районної у місті ради О.Кришко

до рішення виконавчого комітету

Фортечної районної

у м. Кропивницькому ради