Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 3» Міської ради міста Кропивницького»

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від «_____» липня 2018 року                                             _____

Про переоформлення особових

рахунків на квартири громадян

по комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Міської ради

міста Кропивницького»

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 3»  Міської ради міста Кропивницького»,  заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Міської ради міста Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити переоформлення особового рахунку на двокімнатну квартиру № * по вул. А*, *,   житловою  площею - 27,65 кв.м  (загальною - 48,56 кв.м), з усіма комунальними послугами,  у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Ч* В* Г*,  копія  свідоцтва про смерть  (серія І-ОЛ  № ****  від 30 *** 2014 року) на дружину Ч* Н* В* за згодою усіх дорослих членів сім’ї,  а  також  згідно  з  договором  найму жилого приміщення  від 30 травня      2018 року з  Ч* Н.В.

Склад сім’ї – 3 особи.

2. Погодити переоформлення особового рахунку на двокімнатну квартиру   *  по  вул.  В*, *корпус *,   житловою площею - 28,40 кв.м   (загальною - 41,00 кв.м), з усіма комунальними послугами,  у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача С* В* А* ,  копія  свідоцтва про смерть  (серія   І-ОЛ № ****  від  09* 2017 року) на доньку Б* Л* В*,  згідно з договором  найму жилого приміщення  від   29 травня 2018 року з  Б* Л.В.

Склад сім’ї – 1 особа.

2

3. Погодити переоформлення особового рахунку на однокімнатну квартиру № * по вул. Комарова, *   житловою  площею - 11,30 кв.м  (загальною - 33,20 кв.м), з усіма комунальними послугами,  у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Д* С* Р*,  копія  свідоцтва про смерть  (серія І-ОЛ № **** від  14 **2018 року) на доньку Д* Ю* С*,  від імені неповнолітньої дитини  згода Д* Ю* С*, як законного її представника,  а  також згідно з договором  найму жилого приміщення від 02 травня 2018 року з  Д* Ю.С.

Склад сім’ї – 2 особи.

4. Погодити переоформлення особового рахунку на двокімнатну квартиру  №№ *, *  по вул. А*,  житловою  площею - 25,08 кв.м  (загальною – 35,54 кв.м), з усіма комунальними послугами,  у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача С* І* М* копія  свідоцтва про смерть  (серія І-ОЛ  № **  від 10 **2017 року) на чоловіка С* М* М*, від імені неповнолітніх дітей згода С* М* М*, як законного їхнього представника,  а  також згідно з договором  найму жилого приміщення від 02 травня  2018 року з  Стороженко М.М.

Склад сім’ї – 3 особи.

Голова  районної у місті ради                                                           О. Кришко

.

Довгаль О.В. 56 54 85