Про перерозподіл обсягу бюджетних призначень на 2015 рік

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

від 24 грудня 2015 року                                                      № 91

Про перерозподіл обсягу

бюджетних призначень на 2015 рік

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтею 23 Бюджетного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів  України від 12 січня 2011 року №18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень та перерозподілу видатків бюджету», виконавчий комітет районної у місті ради

ВИРІШИВ:

1. Провести перерозподіл бюджетних призначень, передбачених управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету на 2015 рік, за кодами  тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів  у межах загального фонду районного у місті бюджету згідно з  додатком.

2. Фінансовому відділу районної у місті ради (Поповкіна) внести це рішення на розгляд пленарного засідання  районної у місті ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника фінансового відділу районної у місті  ради Поповкіну І.В.

Голова районної у місті ради                                                       О.Кришко