Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 4» Міської ради міста Кропивницького »

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від «_____» ____________  2018 року                                        _____

Про переоформлення особових

рахунків на квартири громадян

по комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 4» Міської ради

міста Кропивницького »

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями  103, 106 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Міської ради міста Кропивницького,  заяви і  документи  громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що  знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Міської ради міста Кропивницького, виконком районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити  переоформлення   особового  рахунку двокімнатної квартири   № **   по   вул.   Г**, **,  житловою   площею – ** кв. м (загальною –  ** кв. м), з  усіма  комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Г** В** О**   (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № ** від ** 2018 року) на  сина Г** В** М**,   за згодою усіх дорослих членів сім’ї, а також згідно з договором  найму  жилого  приміщення   від    10 липня   2018 року з  Г** В.М.

Склад сім’ї - 1 особа.

2. Погодити  переоформлення   особового  рахунку однокімнатної квартири № **  по просп. П**,  **, **    житловою      площею – ** кв. м (загальною –  ** кв. м), з  усіма  комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача З** О** О**  (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № **  від **  2017 року) на  дочку К** Ю** О**,   за згодою усіх    дорослих членів сім’ї від імені неповнолітніх дітей згода К** Ю.О. як їх законного представника, а також згідно з договором  найму  жилого  приміщення   від    16 травня    2018 року з К**Ю.О.

Склад сім’ї - 4 особи.

3. Погодити  переоформлення   особового  рахунку однокімнатної квартири № **  по вул. Г**, **, **   житловою   площею – ** кв. м (загальною –  ** кв. м), з  усіма  комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача О** О** С**  (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № ** від ** 2018 року) на  дружину О** Н** В**,       а також згідно з договором  найму  жилого  приміщення   від    19 червня    2018 року з  О** Н.В.

Склад сім’ї - 1 особа.

4. Погодити  переоформлення   особового  рахунку однокімнатної квартири     № **  по вул.   Г**, **,    житловою      площею – ** кв. м (загальною –  ** кв. м), з  усіма  комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Р** Ю**  В**   (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № ** від **  2018 року) на  дочку Р** Ю** Ю**,   за згодою усіх    дорослих членів сім’ї від імені неповнолітньої дитини згода Р** Ю.Ю. як її законного представника ,    а також згідно з договором  найму  жилого  приміщення   від    ** 2018 року з Р** Ю.Ю.

Склад сім’ї - 4 особи.

5. Погодити  переоформлення   особового  рахунку двокімнатної квартири № **  по вул. П**,3, ** житловою   площею – ** кв. м (загальною –  ** кв. м), з  усіма  комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача У** С** В**  (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № ** від ** 2012 року) на  чоловіка  У** Ю** А**,  а також згідно з договором  найму  жилого  приміщення   **    2018 року з  У** Ю.А.

Склад сім’ї - 2 особи.

Голова  районної у місті ради                                                          О. Кришко

Мумига 553181