Про переоформлення особового рахунку по КП "ЖЕО № 4" КМР

КІРОВСЬКА РАЙОННА У М. КІРОВОГРАДІ РАДА

РІШЕННЯ

від  «15»   вересня  2015  року                                                                № 61

Про переоформлення особового рахунку на квартиру громадянина по комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна організація №4» Кіровоградської

міської ради»

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106  Житлового кодексу Української РСР, розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №4» Кіровоградської міської ради», заяви громадян та відповідні  документи про переоформлення особового рахунку на квартиру, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація №4» Кіровоградської міської ради»,  виконавчий комітет районної у місті ради

ВИРІШИВ :

1. Погодити     переоформлення      особового     рахунку    трикімнатної  квартири       №119      по     вулиці      ***,        житловою        площею   –  38,05 кв.  м     (загальною  -    62,95 кв. м ),   з   усіма    комунальними    послугами, в   зв’язку зі смертю основного   квартиронаймача Б**  В**    Є**        (копія      свідоцтва    про    смерть   1-ОЛ    №  **   від 04 лютого 2008 року)   на   сина Б** Є** В**, за   згодою   усіх    дорослих   членів   сімї та  згідно   з   договором   найму   жилого   приміщення   від  27 серпня  2015 року  з Б** Є**. В**.

Склад сім'ї – 3 особи.

2.Погодити     переоформлення      особового     рахунку    трикімнатної

квартири       №140      по     вулиці      ***,        житловою        площею   – 36,83 кв.  м     (загальною площею -    64,30 кв. м ),   з   усіма    комунальними   послугами, в   зв’язку зі смертю основного   квартиронаймача С**  К**    Ф**       (копія      свідоцтва    про    смерть   1-ОЛ    №  **   від 19 жовтня 2011 року)   на   сина С** І** С**, за   згодою   усіх    дорослих   членів   сімї та від імені неповнолітньої дитини згода С** І** В**, як її законного представника, та  згідно   з  договором   найму   жилого   приміщення   від  25 серпня  2015 року  з С** І** С**.

Склад сім'ї-6 осіб.

Голова  районної у місті ради                                                      С. Горбовський