Про переоформлення особових рахунків КП "ЖЕО№4"КМР

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

від 20 жовтня 2015 року                                                                         № 69

Про переоформлення особових

рахунків на квартири громадян

по комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 4» Кіровоградської

міської ради»

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями  103, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Кіровоградської міської ради»,  заяви і  документи  громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що  знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Кіровоградської міської ради», виконком районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити переоформлення особового  рахунку однокімнатної квартири  № 61  по просп.  У***, 2*,  житловою   площею – 19,5 кв. м (загальною – 35,0 кв. м), з  усіма  комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Г*** А** В**   (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № ****** від 22 квітня 2015 року) на дружину Г***О** І**   за згодою усіх дорослих членів сім’ї та від імені неповнолітньої дитини  згода Г*** Ю.А., як її законного представника,  та згідно з договором найму жилого приміщення від   24   вересня 2015 року з  Г*** О.І.

Склад сім’ї - 3 особи.

2. Погодити переоформлення особового рахунку однокімнатної квартири № 108 по вул. М***, 23, корп. 4,  житловою  площею – 19,0 кв. м (загальною – 33,20 кв. м), з усіма  комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача М*** В** Л** (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № ***** від 21 серпня 2014 року) на сина М*** О** В**, та згідно з договором найму жилого приміщення від 31 серпня 2015 року з М*** О.В.

Склад сім’ї - 1 особа.

3. Погодити переоформлення особового  рахунку однокімнатної квартири № 82 по вул. Г***, 19, корп. 3, житловою       площею – 13,7 кв. м (загальною – 25,24 кв. м), з  усіма  комунальними послугами, у зв’язку зі  зміною місця мешкання основного квартиронаймача: м. Кіровоград, пров. К**, 13/140, з П*** Н** С** на дочку  П*** І** І**,   від імені неповнолітньої дитини  згода П*** І.І., як її законного представника,  та    згідно    з  договором    найму  жилого   приміщення  від 17 вересня 2015 року з П*** І.І.

Склад сім’ї - 2 особи.

4. Погодити переоформлення особового  рахунку однокімнатної квартири № 21 по вул. Г***, 23, корп. 2, житловою         площею – 19,01 кв. м (загальною – 37,50 кв. м), з  усіма  комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача П*** А** Е**  (копія  свідоцтва   про смерть серії І-ОЛ № **** від 22 лютого 2004 року) на сина П** А** А**, та згідно з договором найму жилого приміщення від  15 вересня 2015 року з  П***  А.А.

Склад сім’ї - 1 особа.

Голова  районної у місті ради                                                           С. Горбовський