Про передплату періодичних видань на ІІ півріччя 2013 року

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

від 21 травня 2013 року                                                                          № 43

Про передплату періодичних видань
на ІІ півріччя 2013 року

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою інформаційного забезпечення діяльності апарату районної у місті ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів районної у місті ради, виконком районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити перелік періодичних видань, що передплачуються на ІІ півріччя 2013 року, на суму *** (***) гривень ** копійок .

2. Фінансовому відділу районної у місті ради (Соловйова) перерахувати кошти в сумі *** (***) гривень ** копійок бухгалтерсько-господарському відділу виконкому для передплати періодичних видань на ІІ півріччя 2013 року.

3. Бухгалтерсько-господарському відділу виконкому (Біленький) перераховані кошти використати за призначенням.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому Волкову Р.В.

Голова районної у місті ради                                                                  О. Рацул