Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству ,,Житлово-експлуатаційна організація № 1” Міської ради міста Кропивницького”

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від“____ ”               2018  року                                                                       №_____

Про  переоформлення особових

рахунків на квартири громадян

по комунальному  підприємству

,,Житлово-експлуатаційна організація № 1”

Міської ради міста Кропивницького”

Керуючись статтею 52 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 103, 106 Житлового  кодексу Української РСР, розглянувши клопотання комунального підприємства ,,Житлово-експлуатаційна організація № 1” Міської ради міста Кропивницького”  та  заяви і документи громадян про переоформлення  особових   рахунків  на квартири, що  знаходяться на  балансі комунального підприємства ,,Житлово-експлуатаційна організація №1”  Міської ради міста Кропивницького”,  виконавчий комітет районної у місті  ради

ВИРІШИВ :

1.Погодити переоформлення особового рахунку трикімнатної квартири      ** по вулиці  Д***, ***, житловою площею - ** кв.м  (загальною - ** кв.м), з усіма комунальними послугами, за згодою сторін, з основного квартиронаймача Т** І** В** на сина  Т** Є** І**  згідно з договором найму жилого  приміщення  від  03 вересня 2018 року з Т** Є.І.

Склад сім’ї - 4 особи.

2.Погодити переоформлення особового рахунку трикімнатної квартири    № ** по проспекту П**,**, корпус ***, житловою площею - ** кв.м  (загальною – ** кв.м), з усіма комунальними послугами,  у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача  Л**О** В** ( копія свідоцтва про смерть I-ОЛ № **  від 06 квітня 2018 року)  на сина  Л** С** А**  згідно з договором найму жилого  приміщення  від  31 серпня  2018 року з Л**  С.А.

Склад сім’ї -2 особи.

Голова  районної  у місті  ради                                                        О. Кришко

Ковальова  22 34 02