Про надання послуг із сімейного відпочинку учасникам АТО

Про надання послуг із сімейного відпочинку учасникам АТО, операції Об'єднаних сил, членам сімей загиблих учасників АТО, операції Об'єднаних сил, постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам – добровольцям  та членам їх сімей.

Сімейний відпочинок  учасникам  АТО,  операції Об'єднаних сил, членам сімей загиблих учасників АТО, операції Об'єднаних сил, постраждалим учасникам Революції  Гідності, учасникам – добровольцям  та членам їх сімей надається відповідно до Порядку надання послуг із сімейного відпочинку учасникам АТО, операції Об'єднаних сил, членам сімей загиблих учасників АТО, операції Об'єднаних сил, постраждалим учасникам  Революції Гідності, учасникам – добровольцям та членам їх сімей, затвердженого розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від  05  березня  2019 року № 444-р.

Дія цього Порядку поширюється на осіб, з числа жителів Кіровоградської області, а саме:

1) учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об'єднаних сил (далі – ООС),  і членів їх сімей;

2) осіб з інвалідністю внаслідок війни, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під  час безпосередньої участі в АТО, ООС, і членів їх сімей;

3) членів сімей загиблих (померлих) осіб, які брали безпосередню участь в АТО та ООС, і загинули (померли) внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, ООС;

4) учасників – добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не ввійшли до складу Збройних Сил України,  Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, і членів їх сімей;

5) осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у масових протестах, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого  2014 року, відповідно до списків,  наданих  Міністерством  охорони  здоров'я України, і членів їх сімей.

Особам, визначеним пунктами 1, 2, послуга сімейного відпочинку надається  за  умови  якщо  вони проходили військову службу за призивом під час мобілізацій або звернулися до військових комісаріатів у добровільному  поряду  для  проходження  військової  служби  за контрактом, і  на момент надання послуги сімейного відпочинку не проходять військову службу (в зв'язку із звільненням у запас або закінченням строку  дії  контракту) в органах та підрозділах Міністерства оборони України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

Особи, визначені пунктами 2, 3, забезпечуються сімейним відпочинком незалежно від виду та місця отримання ними пенсійного забезпечення.

Особам, визначеним пунктом 1 (далі – заявник), послуга сімейного відпочинку надається за місцем реєстрації або за фактичним місцем проживання, за умови їх перебування на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в управлінні.

До членів сімей, яким надається послуга сімейного відпочинку разом із заявниками, визначеними у пунктах 1, 2, 3, 4, 5, належать:

дружина (чоловік);

батьки;

діти до 18 років.

Послуга сімейного відпочинку надається заявнику разом з одним із дорослих членів сім'ї за вибором та/або з дітьми від 3 до 18 років.

Підстава для надання послуги сімейним відпочинком заявникам та членам їх сімей є письмова заява, яка подається до управління та до якої додаються копії:

паспорт заявника та членів сім'ї;

ідентифікаційний номер;

свідоцтво про народження малолітніх та неповнолітніх дітей;

документ, що підтверджує родинний зв'язок;

для осіб, визначених пунктами 1, 2 копії пільгового посвідчення, документу, який підтверджує безпосередню участь в районах проведення АТО, ООС, військового квитка (на момент фактичного надання послуги сімейного відпочинку);

для осіб, визначених пунктом 3, копія посвідчення «Член сім'ї загиблого (померлого)»;

для осіб, визначених пунктом 4, копія рішення обласної комісії з визнання учасниками добровольцями осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України;

для осіб, визначених пунктом 5 – наявність заявника в одному з переліків осіб, які отримали тяжкі, середньої тяжкості або легкі тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності, затверджених Міністерством охорони здоров'я України за погодженням з Міністерством соціальної політики України, Міністерством внутрішніх справ України та Генеральною прокуратурою України.

За більш детальними роз'ясненнями можна звертатися за адресою: вул. Шатила, буд. 12, каб. № 2, тел. 37-03-97.

Прес центр виконавчого комітету

Фортечної районної