Про внесення змін до розпорядження голови районної у місті ради від 10 жовтня 2016 року № 88 - р

ГОЛОВИ КІРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

від 02 листопада  2016 року                                                                    №  92 - р

Про внесення змін до розпорядження

голови районної у місті ради

від 10 жовтня 2016 року № 88 - р

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39 Регламенту Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання, враховуючи службову записку завідувача організаційного відділу виконавчого комітету Лавренюк О.В. від 31 жовтня 2016 року:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної у місті ради від 10 жовтня  2016 року № 88 – р «Про скликання шостої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання», а саме:

перенести дату проведення пленарного засідання шостої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання на 15 листопада 2016 року о 14.00 у приміщенні Кіровоградської міської ради (кім. 215).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                                     О. Кришко