Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 4» Кіровоградської міської ради»

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від «_____» ____________ 2017 року № _____

Про переоформлення особових

рахунків на квартири громадян

по комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 4» Кіровоградської

міської ради»

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Кіровоградської міської ради», виконком районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити переоформлення особового рахунку трикімнатної квартири № * по вул. П*,*, корп.*, житловою площею – 37,76 кв. м (загальною – 55,41 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача А* С* Б* (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № **** від 16 **** 2017 року) на сина А* Г* С*, за згодою усіх дорослих членів сім’ї , від імені неповнолітніх дітей згода А*С.С. та Г* А.С., як їх законного представника , а також згідно з договором найму жилого приміщення від 01 листопада 2017 року з А* Г.С.

Склад сім’ї - 7 осіб.

2. Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири № * по вул. Г* Ж*, *, житловою площею – 26,06 кв. м (загальною – 49,10 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача С* В* Т* (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № **** від 09 *****2016 року) на дочку Б* Г*В*, за згодою усіх дорослих членів сім’ї , від імені неповнолітніх дітей згода Б* Г.В., як їх законного представника , а також згідно з договором найму жилого приміщення від 01 листопада 2017 року з Б* Г.В.

Склад сім’ї - 5 осіб.

3. Погодити переоформлення особового рахунку однокімнатної квартири № * по просп. У*, *, корп.*, житловою площею – 16,0 кв. м (загальною – 29,30 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Т* Д* М* (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № ***** від 23 березня 2017 року) на сина Т*М*Д* , згідно з договором найму жилого приміщення від 17 жовтня 2017 року з Т* М.Д.

Склад сім’ї - 1 особа.

Голова районної у місті ради О. Кришко