Про роботу комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради» за ІІ півріччя 2018 року

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від «___» січня 2019 року                                                                           №____

Про роботу комунального закладу

«Центр комплексної реабілітації  для дітей

з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому

ради» за ІІ півріччя 2018 року

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію директора комунального закладу «Центр комплексної   реабілітації    для    дітей   з  інвалідністю Фортечної районної у                 м. Кропивницькому ради» Місюні Л.В. про роботу комунального закладу закладу «Центр комплексної   реабілітації    для    дітей   з  інвалідністю Фортечної районної   м. Кропивницькому ради» за ІІ півріччя 2018 року, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію директора комунального закладу закладу «Центр комплексної   реабілітації    для    дітей   з  інвалідністю Фортечної районної у                 м. Кропивницькому ради» Місюні Л.В. про роботу комунального закладу «Центр комплексної   реабілітації    для    дітей   з  інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради» за   ІІ півріччя 2018 року взяти до уваги.

2

2. Роботу комунального закладу «Центр комплексної   реабілітації    для    дітей   з  інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради» за             ІІ півріччя 2018 року визнати задовільною.

3. Директору комунального закладу «Центр комплексної   реабілітації    для    дітей   з  інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради» Місюні Л.В. забезпечити виконання покладених на комунальний заклад «Центр комплексної   реабілітації    для    дітей   з  інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради» повноважень у сфері комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

Місюня 34 63 36