Про скликання сьомої позачергової сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання

ГОЛОВИ КІРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

від  09  грудня 2016 року                                                                 №  99 - р

Про скликання сьомої

позачергової сесії Кіровської районної у

м. Кіровограді ради сьомого скликання

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39, 42 Регламенту Кіровської районної у  м. Кіровограді ради сьомого скликання, враховуючи службову записку начальника фінансового відділу районної у місті ради Поповкіної І.В. від 09 грудня  2016 року:

1. Скликати сьому позачергову  сесію Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання  13 грудня 2016 року о 10.00 у приміщенні виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради  (вул. Гоголя, буд. 28, кім. 13).

2. На розгляд сьомої  позачергової сесії районної у місті ради внести такі питання:

2.1. Про депутатські запити.

Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2.2. Про внесення змін до рішення районної  у місті ради від 25 грудня  2015 року № 19 «Про районний у місті бюджет на 2016 рік».

Доповідає Поповкіна І.В. – начальник фінансового відділу районної у місті ради.

2.3.пРізне.

3. На сесію запросити голову Ленінської районної у м. Кіровограді ради,   керівника Кіровоградської місцевої прокуратури, керівників виконавчих органів районної у місті ради.

4. Організаційну роботу з підготовки сьомої позачергової сесії районної у місті ради покласти на організаційний відділ  виконавчого комітету (Лавренюк).

5. Внести зміни до розпорядження голови районної у місті ради від 21 листопада 2016 року № 96 – р «Про скликання сьомої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання», а саме:

у назві та тексті розпорядження голови районної у місті ради, календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення сьомої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання, затвердженого розпорядженням голови районної у місті ради від     21 листопада 2016 року № 96 – р, слова «сьомої сесії» замінити словами «восьмої сесії».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                                   О. Кришко