Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Постійні комісії районної у місті ради сьомого скликання

 

1.Постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку. 

 

2.Постійна комісія з питань житлово–комунального господарства, охорони природного середовища,запобігання надзвичайних ситуацій,транспорту та енергозбереження. 

 

3. Постійна комісія з питань дотримання прав людини,законності,громадського порядку,сприяння депутатській діяльності,етики та регламенту. 

 

4. Постійна комісія з питань соціального захисту населення та охорони здоров*я.

 

5. Постійна комісія  з питань освіти,науки, спорту, туризму,культури та внутрішньої політики. 

 

 

 

Постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку 

 

 

Голова –   Тоток Дмитро Анатолійович

 

Заступник –  Козуб Максим Володимирович

 

Секретар –   Савицька Олена Миколаївна

 

 

Члени: Голуб Дмитро Вадимович

 

Краснопольський Олександр Володимирович

 

Осетров Геннадій Іванович

 

Шведова Людмила Борисівна

 

Скочко Олена Вікторівна

 

Шведова Людмила Борисівна

 

 

 

Постійна комісія з питань  дотримання прав людини,законності,громадського порядку,сприяння депутатськії діяльності,етики та регламенту

 

 

Голова –   Жарова Ірина Миколаївна

Заступник – Крижановська Ірина Анатоліївна

 

Секретар –  Медведєв Сергій Олександрович 

 

Члени:Белашов Констянтин Вадимович

 

 

Гаркавий Сергій Васильович

Мамедов Руслан Вілаятович

Рихлицький Олександр Іванович

Чибітько Олександр Андрійович

 

 

Постійна комісія  з питань освіти, науки, спорту,туризму,культури та внутрішньої політики  

 

 

Голова –  Рацул Олександр Анатолійович  

 

Заступник – Русул Микола Іванович  

 

Секретар –  Пугач Валерій Валерійович 

 

Члени:Корінний Сергій Миколайович

 

Русинюк Ульяна Василівна

 

 

 

Постійна комісія з питань житлово – комунального господарства, охорони природного середовища,запобігання виникненню надзвичайних ситуацій,транспорту та енергозбереження 

 

 

Голова –  Андреєв Сергій Вікторович

 

Заступник –Гончарова Ірина Миколаївна

 

Секретар – Кашуба Сергій Олександрович

 

 

 

Члени:Банар-Янатій Юрій Юрійович

 

Барабаш Олександр Валерійович

 

Захарченко Олег Олександрович

 

Кашуба Сергій Олександрович

 

Малюков Сергій Чимизович

 

Остапенко Олександр Олександрович

 

Якименко Ігор Андрійович

 

 

 

Постійна комісія з питань соціального захисту населення та охорони здоров*я 

 

 

Голова – Паливода Андрій Анатолійович

 

Заступник – Вахнік Ігор Іванович

 

Секретар – Чабаненко Сергій Васильович

 

 

 

Члени:Борисов Денис Сергійович

 

Дзюба Олександр Віталійович

 

Дрозд Андрій Анатолійович

 

Лупандін Максим Ілліч

 

Мельникова Людмила Михайлівна

 

Сидоренко Олексій Григорович

 

Сидоренко Олена Олександрівна

 

Шевченко Наталія Олександрівна

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада