Перелік відомостей, які містять конфіденційну та службову інформацію

розпорядженням голови

Кіровської районної

у м. Кіровограді ради

від 20 вересня 2011 року

№ 128-р

ПЕРЕЛІК

відомостей, що становлять службову інформацію в апараті Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету, виконавчих органах Кіровської районної у м.  Кіровограді ради (крім виконавчих органів Кіровської районної у м. Кіровограді ради, що мають статус юридичної особи)

1. Відомості, що становлять внутрішньовідомчу службову інформацію (аналітична інформація, рекомендації, протоколи службових розслідувань, доповідні записки, листування між підрозділами, акти приймання-передачі справ, складених під час зміни відповідальних працівників, тощо) плани, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності установи, або здійсненням контрольних, наглядової функцій, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та (або) прийняттю рішень.

2. Дані телефонограм.

3. Відомості щодо комп’ютерних програм у виконавчих органах районної у місті ради.

4. Відомості з актів обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян.

5. Відомості про кількість військовозобов’язаних, працюючих та заброньованих по апарату районної у місті ради та її виконавчого комітету, виконавчих органах районної у місті ради.

6. Відомості з судових процесуальних документів, надіслані до відома чи виконання.

7. Відомості з розпоряджень голови районної у місті ради, які стосуються питань внутрішньо-організаційної діяльності виконавчих органів, у тому числі з кадрової роботи.

8. Декларації про доходи осіб та членів їхніх сімей, окрім тих осіб, які претендують на зайняття чи займають виборну посаду в органах влади.

9.Матеріали конкурсної комісії районної у місті ради.

10. Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них.

11. Інформація щодо стану системи оповіщення цивільного захисту району.

12. Загальні відомості щодо віднесення об’єктів національної економіки до відповідних категорій цивільного захисту.

13. Інформація щодо формування та використання обласного страхового фонду документації.