Про переоформлення особового рахунку на квартиру громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 4» Кіровоградської міської ради»

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

від «_____» ____________ 2018 року № _____

Про переоформлення особового

рахунку на квартиру громадян

по комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 4» Кіровоградської

міської ради»

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особового рахунку на квартиру, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово – експлуатаційна організація № 4» Кіровоградської міської ради», виконком районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири № * по вул. К*, *, корп.*, житловою площею – 27,01 кв. м (загальною – 49,28 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Л* К* М* (копія свідоцтва про смерть серії І-ОЛ № ****** від * * * року) на сина Л* О*Я*, за згодою усіх дорослих членів сім’ї , а також згідно з договором найму жилого приміщення від 28 листопада 2017 року з Л* О.Я.

Склад сім’ї - 4 особи.

Голова районної у місті ради О. Кришко