Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Оголошення про конкурс

 

Виконавчий комітет Фортечної районної у місті Кропивницькому ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету:

 

провідного спеціаліста відділу з прийому громадян центру по наданню державних допомог управління (на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

 

 спеціаліста I категорії відділу з прийому громадян центру по наданню державних допомог управління – 2 посади;

 

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра,

провідний спеціаліст: стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді                     спеціаліста І категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах діяльності не менше 2 років;

спеціаліст I категорії: без вимог до стажу роботи.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і                 бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення подають документи для участі у конкурсі до відділу кадрів управління соціального захисту населення виконавчого комітету за адресою: м. Кропивницький,  вул. Шатила, 12, каб. № 21.

За довідками звертатись  за  телефоном  37-11-70.

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада