Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

Фортечна  районна у м. Кропивницькому рада інформує

31 липня 2020 09:01

30 липня 2020 року  під головуванням заступника голови  районної комісії,  начальника управління  соціального  захисту  виконавчого  комітету Віктора Закаблуковського відбулося засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлової субсидії   населенню, надання пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Розглянуто 108 справ, зокрема щодо призначення: державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям – 1 (призначено – 1),  житлової субсидії – 98 (призначено – 94), соціальних виплат  внутрішньо  переміщеним       особам – 6 (призначено – 6),  пільги – 3  (призначено – 3).

Прес-центр виконавчого комітету