День працівників соціальної сфери

30 жовтня 2020 10:18

Шановні працівники соціальної сфери!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.
Ваші заслуги перед суспільством і державою воістину неоціненні. Ви допомагаєте працевлаштовуватися, забезпечуєте реалізацію пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найвразливішим категоріям наших громадян.
Властиві вам якості - самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою мільйонів українців, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.
Не маю сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам української громади. Прийміть вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню.
Щиросердно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії.

Заступник голови районної
у місті ради Ірина ЖАРОВА