Виставка дитячих робіт вихованців до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Виставка дитячих робіт вихованців до  Міжнародного дня людей з інвалідністю.

29 листопада 2019 14:28

29 листопада 2019 року у комунальному закладі "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради" вчителем трудового навчання   Васильєвою Т.А. була проведена виставка дитячих робіт вихованців до  Міжнародного дня людей з інвалідністю.

На виставці було представлено малюнки, вироби, фото вихованців Центру, неповторність та оригінальність дитячим виробам надало поєднання різних технік виконання: аплікація, малювання фарбами та олівцями.

Всі відвідувачі виставки відмітили, що наші діти – це талановиті й обдаровані особистості. А це значить, що діти з обмеженими можливостями часто мають необмежені таланти

Прес-центр виконавчого комітету