Корекційно - розвивальне заняття з елементами тістопластики «Шишка як їжачок»

28 листопада 2019 15:49

28 листопада 2019р. у комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» вихователем групи № 3 Мухою Н.В. було проведено корекційно - розвивальне заняття з елементами тістопластики «Шишка як їжачок».

На початку заняття вихователь провела з дітьми під музичний супровід  пальчикову гімнастику «Їжачок-хитрячок», розглянули картинки та іграшку їжачка, з’ясували, що їжачок колючий. Заздалегідь приготували з дітьми солоне тісто, закріпили прийоми розминання, розкатування та витягування тіста. Діти брали активну участь у виготовленні їжачка: зробили очі, носик та навчилися виготовляти поробки з тіста і природного матеріалу. Свою колективну роботу віднесли на виставку дитячих робіт.

Прес-центр виконавчого комітету