«Обговорення та педагогічні читання новинок корекційної літератури»

28 листопада 2019 08:46

27 листопада 2019р. у комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» практичний психолог Довженко Ю.В. провела годину самоосвіти для педагогічних працівників закладу «Обговорення та педагогічні читання новинок корекційної літератури».

Під час години самоосвіти практичний психолог разом з педагогами, ознайомились із застосуванням діагностичних та  корекційно-розвивальних методик у Центрах соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Ознайомились з літературою, в якій подана інформація щодо психолого-педагогічних і клінічних основних інвалідизуючих станів та захворювань дітей, які потребують отримання реабілітаційних послуг у закладах соціальної реабілітації. Також, практичний психолог зосередила увагу фахівців на необхідності етичної регламентації їх професійної діяльності.

Прес-центр виконавчого комітету