Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

Фортечна  районна у м. Кропивницькому рада інформує

22 липня 2020 16:08

22 липня 2020 року в дистанційному режимі проведено чергове спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.
   В телефонному режимі запропоновано керівникам 12 підприємств, установ та організацій Фортечного району надати інформацію щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю. Інформацію надали
12 підприємств.
  На засіданні розглянуто питання щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, погашення заборгованості із виплати заробітної плати та ЄСВ, легалізації виплати заробітної плати та належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
  Заборгованість із виплати заробітної плати за даними щотижневого моніторингу станом на 21 липня 2020 року складає: 3548,4 тис.грн, у т.ч.:
економічно активні підприємства – 2967,5 тис.грн;
підприємства, щодо яких порушено справу про банкрутство – 580,9 тис.грн.
  З початку поточного року загальна заборгованість зросла на 1655,5 тис.грн, з початку липня місяця зменшилась на 2230,9 тис.грн.
Керівникам підприємств надано рекомендації щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю.
   Наступне спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради відбудеться 19 серпня 2020 року.

Прес-центр виконавчого комітету