Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

21 жовтня 2020 16:46

21 жовтня 2020 року відбулося спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

Запрошено керівників 12 підприємств, установ та організацій Фортечного району міста Кропивницького. Інформацію щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю надали керівники 11 підприємств.

На засіданні було розглянуто питання щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, погашення заборгованості із виплати заробітної плати та ЄСВ, легалізації виплати заробітної плати та належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Прес-центр виконавчого комітету