Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

21 січня 2021 08:54

20 січня 2020 року відбулося спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

На засідання запрошено 10 керівників підприємств, установ та організацій Фортечного району, 9 з яких надали інформацію щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю.

Крім того, розглянуто питання щодо легалізації зайнятості населення і детінізації заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці і погашення заборгованості із заробітної плати  та інших соціальних виплат.

Прес - центр виконавчого комітету