Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

Фортечна  районна у м. Кропивницькому рада інформує

20 травня 2020 16:15

20 травня 2020 року в режимі онлайн відбулося чергове спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

В телефонному режимі запропоновано 14 керівникам підприємств, установ та організацій Фортечного району надати інформацію щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю. Інформацію надіслали                 14 керівників.

На засіданні розглянуті питання щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, погашення заборгованості із виплати заробітної плати та ЄСВ, легалізації виплати заробітної плати та належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Заборгованість із виплати заробітної плати за даними щотижневого моніторингу станом на 19 травня 2020 року складає: 3271,3 тис.грн. економічно активні підприємства – 2957,5 тис.грн.

підприємства, щодо яких порушено справу про банкрутство – 313,8 тис.грн. З початку поточного року загальна заборгованість зросла на 1378,4 тис.грн., з початку квітня місяця зменшилась на 117,1 тис.грн.

Керівникам підприємств надано рекомендації щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю.

Наступне спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради відбудеться 17 червня 2020 року.

Прес-центр виконавчого комітету

районної у мсті ради