Відбулась двадцять дев’ята сесія Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання

Відбулась двадцять дев’ята сесія  Фортечної районної у м. Кропивницькому  ради сьомого скликання

17 березня 2020 16:34

Під головуванням голови Фортечної  районної у місті Кропивницькому ради Кришка О. В. 17 березня 2020 року відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної у місті ради.

Розглянуто ряд питань, а саме:

«Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за 2019 рік»

«Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького  за  2019 рік.»

«Про роботу комунального закладу "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради"  за 2019 рік.»

«Про внесення змін до Положення про комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради»»

«Про затвердження структури і штатної чисельності працівників комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради»»

«Про роботу управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у   м. Кропивницькому  ради за 2019 рік.»

«Про погодження внесень змін та доповнень до обсягів та меж повноважень, які визначені Фортечній районній у м. Кропивницькому раді  сьомого скликання»

«Про внесення змін у додаток до рішення районної у місті ради від 11 квітня 2017 року  № 104 (зі змінами)»

«Про внесення змін до Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.»

«Про роботу комунального підприємства «Дендропарк» Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.»

«Про звернення депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо зняття з розгляду законопроекту № 178-10 від 10.10.2019 року  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення»»

Напередодні усі питання було обговорено на засіданнях постійних комісій районної у місті ради, тому більшістю голосів було прийнято відповідні рішення, окрім рішення ««Про роботу комунального підприємства «Дендропарк» Фортечної районної у м. Кропивницькому ради».

Прес-центр виконавчого комітету

Фортечної районної ради