«Валентинка для друга»

14 лютого 2020 08:28

12 лютого 2020р. у комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» вихователем Мухою Н.В. було проведено з дітьми групи №3 корекційно - розвивальне заняття з формування художньо-естетичних навичок «Валентинка для друга».

На занятті діти, розглянувши зразки листівок, самостійно вибирали матеріал, з яким будуть працювати. Обводили та вирізали прямокутники та сердечка, утворюючи листівку для друга. Старанно прикрашали свій виріб бісером та стрічками.

Прес-центр виконавчого комітету