«Хоровод сніжинок»

14 січня 2020 14:11

14 січня  2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» для  дітей  групи №2, вихователем  Центру Жаленко  Л.П. було  проведено корекційно-розвивальне  заняття  з елементами музикотерапії «Хоровод сніжинок».

Заняття розпочалося з дидактичної гри на активізацію уваги та самомасажу «Покажи, що я назву», потім під музичний супровід вправлялися в грі «Гуляємо-присідаємо», з задоволенням вибирали та грали на вже знайомих музичних інструментах та познайомились з новим дитячим інструментом-брязкальце. Особливо діткам сподобався танок «Хоровод сніжинок», де вони повторювали танцювальні рухи за вихователем, створюючи імпровізований танок.

Прес-центр виконавчого комітету