Виставка творчих робіт

13 жовтня 2020 09:28

З 05 по 12  жовтня 2020 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» до Дня захисника України було проведено виставку творчих робіт дітей.

На виставці представлено безліч малюнків, аплікацій, творчих робіт з оригамі та ліплення, насичених теплом дитячих долоньок. До створення робіт активно долучились батьки вихованців, які разом із дітками створювали свої майже шедеври.

Прес – центр виконавчого комітету

районної в місті ради