У КЗ "Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю" відбувся благодійний пікнік до Дня Матері

У КЗ "Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю" відбувся  благодійний  пікнік до  Дня  Матері

13 травня 2019 12:37

11 травня 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у  місті Кропивницькому ради»  відбувся  благодійний  пікнік до  Дня  Матері.

Головна мета заходу – збір коштів для дітей з інвалідністю, які потребують постійної реабілітації, що перебувають під опікою фонду "ДИВОЖИТТЯ".

На захід були запрошені громадські активісти міста, керівники виконавчих органів, депутати міської та районних рад.

Чарівні коктейлі, смачний куліш, солодка вата, різноманітні смаколики, безпрограшна лотерея, циганські ворожіння, творчі майстер – класи, чого тільки не було на благодійному пікніку.

Працівники Центру та батьки дітей зробили маленький вклад у велику справу добра!  Зібрані кошти були передані Благодійному фонду "ДИВОЖИТТЯ".

Прес – центр виконавчого комітету