Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

Фортечна  районна у м. Кропивницькому рада інформує

12 березня 2020 17:35

12 березня під головуванням заступника голови  районної комісії,                 начальника управління  соціального  захисту  виконавчого  комітету Віктора Закаблуковського відбулося засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлової субсидії   населенню, надання пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Розглянуто 102 справи, зокрема щодо призначення: державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям – 1 (призначено – 1),  житлової субсидії – 73 (призначено – 39), соціальних виплат  внутрішньо  переміщеним       особам – 27 (призначено – 26),  пільги – 1  (призначено – 1).

Прес-центр виконавчого комітету