«Гігієна ротової порожнини»

12 лютого 2020 09:00

11 лютого 2020 року комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» діти групи №1 взяли участь у    корекційно-реабілітаційному занятті  з формування навичок самообслуговування «Гігієна ротової порожнини», яке провела    вчитель- реабілітолог Єрмакова М.В.

Під час заняття вчитель–реабілітолог разом з дітьми визначали необхідні засоби гігієни для догляду за ротовою порожниною (зубна щітка, зубна паста, зубна нитка, ополіскувач для рота), самостійно діти показували необхідні засоби гігіієни.  Діти виділяли алгоритм чистки зубів за допомогою карток візуальної підтримки. Під час  заняття діти здобули навички самостійного чищення зубів та  полоскання ротової порожнини.

Прес-центр виконавчого комітету