Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

Фортечна  районна у м. Кропивницькому рада інформує

11 липня 2019 16:33

11 липня 2019 року відбулося засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлової субсидії   населенню, надання пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Розглянуто 116 справ, зокрема щодо призначення: державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям – 2 (призначено – 2), житлової субсидії – 103 (призначено – 79), соціальних виплат внутрішньо  переміщеним  особам  - 9(призначено – 9), пільги – 0 справ       (призначено – 0).

Прес-центр виконавчого комітету