Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

Фортечна  районна у м. Кропивницькому рада інформує

11 травня 2019 09:22

Фортечна  районна у м. Кропивницькому рада інформує

В приміщенні управління  соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради за адресою:  вул. Шатила, 12, кабінет № 1, 10 травня 2019 року о 15.00 годині відбулося засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлової субсидії населення, надання пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Розглянуто                                                         59 справ

По державній соціальній допомозі

малозабезпеченим сім'ям                               2 справи

По житловій субсидії                                        21 справа