11 січня 2019 10:37

10 січня 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» асистентом вчителя реабілітолога  Шамшур О.М. було проведене заняття з елементами музикотерапії «Хоровод сніжинок», з дітьми групи №4.

Мета: розширювати уявлення дітей про зиму, систематизувати уявлення дітей про зимові розваги, виховувати активність, уміння гратись разом, розвивати дрібну та загальну моторику, почуття ритму.

Під час заняття діти залюбки спостерігали за  вирізанням сніжинок, під музику робили «Снігопад» і збирали сніжинки, слухали вірші та пісні танцювали в хороводі.

В кінці заняття кожна дитина обрала собі сніжинку, яка сподобалась.

Прес-центр виконавчого комітету