Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

Фортечна  районна у м. Кропивницькому рада інформує

10 січня 2020 13:53

09 січня 2020 року відбулося засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлової субсидії населенню, надання пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Розглянуто 162 справи, зокрема щодо призначення: державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям – 3 (призначено – 3), житлової субсидії – 145 (призначено – 118), соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам - 12 (призначено – 0), пільги – 2 справи (призначено – 2).
На комісії головував заступник голови районної комісії, начальник управління соціального захисту виконавчого комітету Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ.

Прес-центр виконавчого комітету