Вихованці Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю районної у місті ради разом з батьками відвідали «Crazy Land»

Вихованці  Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю районної у місті ради разом з батьками відвідали «Crazy Land»

08 липня 2019 08:08

05 липня 2019 року вихованці  комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» разом з батьками відвідали сімейно-розважальний комплекс «Crazy Land».

Діти поринули в розмаїття розваг на атракціонах, порелаксували на затишних диванчиках, поласували смачненьким. В розважальному сімейному комплексі діти отримали море позитиву, гарний настрій та приємні враження на довго!

Прес-центр виконавчого комітету