09 квітня 2019 року у КЗ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» була проведена фізкультурна розвага «Веселі старти»

09 квітня 2019 року у КЗ «Центр комплексної  реабілітації  для  дітей  з  інвалідністю  Фортечної   районної  у місті Кропивницькому ради» була  проведена  фізкультурна  розвага «Веселі   старти»

09 квітня 2019 15:42

09 квітня 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації  для  дітей  з  інвалідністю  Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» фахівцем з фізичної реабілітації Брусовою  М. В.   була  проведена  фізкультурна  розвага «Веселі   старти».

Мета: розвинути у дітей спритність, витримку, орієнтування у  просторі, фізичні і вольові якості в змаганнях, виховувати почуття товариства  і  допомоги.

Команди дітей змагались у чотирьох естафетах. У ході спортивної розваги діти навчились долати перешкоди, стрибати на  одній  нозі, кидати м’яч  у ціль, також  розвага  допомогла  згуртувати команди  заради  перемоги.  Перемогу  отримала  команда  «Хмарка».

Прес – центр виконавчого комітету