09 квітня 2019 09:46

08 квітня 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» вихователем Мухою Н.В.  було проведено колекційної - реабілітаційне заняття «Космічна подорож», з дітьми групи №3.

Мета: підвищувати рівень фізичного розвитку дітей, продовжувати виконувати вправи з м’ячем: підкидати м’яч угору, ловити його двома руками, поповнити знання дітей про космос, розпізнавати  назви  планет, розвивати  почуття  ритму, виховати  дружні  стосунки.

Під час заняття діти мандрували на космічному кораблі на інші планети сонячної системи, із задоволенням виконували вправу «Знайди планету», старанно підкидали і ловили м’ячі двома руками.

Прес - центр виконавчого комітету