08 лютого 2019 14:06

07 лютого 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» асистентом вчителя – реабілітолога  Шамшур О.М. було проведено корекційно – розвивальне заняття «Веселі бурульки» з дітьми групи №4.

Мета: розширювати уявлення дітей про зиму та зимові природні явища, продовжувати навчати дітей працювати з ножицями та клеєм,  виховувати акуратність, уміння концентрувати увагу, розвивати дрібну моторику, сенсорну інтеграцію (слух, зір, тактильні відчуття).

Під час заняття діти уважно прослухали казку про «Веселу бурульку», навчились акуратно вирізати та наклеювати аплікацію з кольорового паперу у вигляді бурульки, розвивали сенсорну інтеграцію, оздоблюючи поробки манною крупою.

Прес-центр виконавчого комітету